Miss Plus Size

“Nie ma nic bardziej względnego niż piękno” – Éric-Em­manuel Schmitt. Wszystkie panie, noszące odzież w rozmiarach od 40 do (brak górnej granicy), zapraszamy do udziału w konkursie. Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia 2023 roku.

W edycji 2023 do zabawy zapraszamy także panów i po raz pierwszy wybierzemy MISTER PLUS SIZE.

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE MISS i MISTER PLUS SIZE 2023:

 • wiek:  bez znaczenia. W przypadku osób niepełnoletnich prosimy załączyć zgodę od prawnego opiekuna.
 • rozmiar odzieży: od 40
 • stan cywilny: bez znaczenia
 • wzrost: bez znaczenia
 • konkurs nie jest ograniczony do żadnego obszaru geograficznego
 • termin przyjmowania zgłoszeń: od 15 grudnia 2022 do 15 grudnia 2023 roku,
 • zgłoszenie wysyłamy mailem na adres: kontakt@pewnapani.pl [w tytule maila Miss Plus Size] lub w wiadomości na naszym Facebooku.
 • uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne,
 • ze względu na fakt, że rozmiar rozmiarowi jest nierówny, zastrzegamy sobie prawo do odrzucania kandydatek i kandydatów na podstawie przesłanych zdjęć.

Zgłoszenia zawierają:

 • minimum 3, maksimum 5 fotografii w .jpg lub .png (nie muszą być profesjonalne, nie oczekujemy takowych, ale muszą być dobrej jakości, “z odrobiną wyobraźni” – pamiętajcie, że zarówno jury jak i internauci oceniają Was na podstawie foto!); w przypadku zdjęć profesjonalnych – imię i nazwisko fotografa; prosimy, żeby przynajmniej jedno zdjęcie było w poziomie.
 • informacje o kandydatce, przesłane w formacie .doc lub mailu: imię i nazwisko, wiek, miejscowość, rozmiar odzieży. Dla chętnych stan cywilny, ogólne informacje o sobie oraz odpowiedź na pytanie: “Dlaczego to ja mam zostać Miss Plus Size 2023?”.
  • Można załączyć link z youtube ze swoją prezentacją filmową , nie dłuższą niż 3 minuty

  Uczestnictwo w konkursie oznacza zgodę na publikację fotografii i danych o kandydatce oraz odpowiedzi na pytanie zgłoszeniowe w portalu kobietapuszysta.pl, na profilu Kobiety Puszystej – Facebook i na blogach, a także w innych, które mogą służyć promocji konkursu. Profile kandydatek nie będą usuwane – zostają na stałe w portalu, chyba że kandydatka o to poprosi.

– w konkursie mogą brać udział laureatki konkursów piękności z poprzednich edycji organizowanych przez kobietapuszysta.pl

– fotografie wykonane przez profesjonalistów: jeżeli kandydatka nie posiada praw autorskich do fotografii proszę wysłać w zgłoszeniu dodatkowo skan z pisemną zgodą fotografa na publikację zdjęć w kobietapuszysta.pl. W przypadku braku załączenia zgody wszelkie konsekwencje ponosi osoba przesyłająca zgłoszenie. Redakcja publikuje fotografie wyłącznie do celów konkursu, nie dokonuje “przemian” w fotografiach

– zastrzegamy sobie prawo do zmiany treści regulaminu (informacje o ewentualnych istotnych zmianach będą ogłaszane na Facebook).

– nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia związane z realizacją nagrody (nagrody będą wysyłane przez Partnerów), w razie konieczności – z przyczyn od nas niezależnych – mamy prawo do zorganizowania innej nagrody o podobnej wartości).

– zdjęcie kandydatki, która otrzyma tytuł Miss Foto zostanie opublikowane jako zdjęcie profilowe na naszym fanpage na kolejny rok kalendarzowy. Uczestnicząc w konkursie kandydatki zgadzają się na możliwość wykorzystania ich wizerunku w tym celu.

Nagrody
Przewidujemy nagrody dla:

– Miss Plus Size oraz vice-miss

– Miss Pięknego uśmiechu

– Miss Foto

– Miss Pogody Ducha

– Miss Samoakceptacji

– wyróżnienia.

Postaramy się nagrodzić w jakiś sposób każdą uczestniczkę, zależne jest to jednak od ilości zgłoszeń i sponsorów!

Jeśli zbierze się minimum 50 kandydatek – zorganizowany zostanie finał na żywo, wraz z sesjami, wystąpieniami prelegentów, pokazem mody i przepysznym jedzeniem! 

Oczekiwania od wszystkich Miss:
wywiad dla portalu kobietapuszysta.pl
w przypadku zainteresowania mediów konkursem / wynikami konkursu: udzielanie wywiadów etc.

TRYB WYBORU LAUREATEK

Miss Plus Size zostanie wybrana przez Czytelników w głosowaniu: 

Głosowanie czytelników odbywa się na zasadzie:

1 like na Facebooku pod informacją o kandydatce= 1 głos

1 zł wpłacony na konto konkursu= 3 głosy (lub wielokrotność np: 5 zł= 15 głosów)

Dodatkowe informacje:

Like na Facebooku będą brane pod uwagę wyłącznie z postu dodanego przez oficjalny fanpage portalu, nie liczą się polubienia udostępnionego postu. Wybraliśmy formę przelewu ponieważ opcja SMS byłaby bardzo kosztowna i nieopłacalna, przelewu należy dokonać na konto: 48 2490 1044 0000 4200 9184 0124 z dopiskiem w tytule na którą kandydatkę oddajemy głos, administracja nie sprawdza od kogo pochodzi przelew. Zwycięży kandydatka, która otrzyma największą ilość głosów.

Zabronione jest również wszelkiego rodzaju kupowanie like-ów, w razie wykrycia (a wystarczy spojrzeć na nazwiska osób lajkujących) kandydatka zostanie zdyskwalifikowana. Alternatywą dla zwykłych lajk-ów są tylko i wyłącznie przelewy na konkursowe konto.

Pozostałe nagrody przyznawane będą przez Jury w składzie:

 • Redakcja portalu kobietapuszysta.pl
 • Blogerka Palcemprzezswiat.pl
 • Przedstawicielstwo minionych edycji Miss Plus Size

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości chętnie na wszystko odpowiemy po adresem: kontakt@pewnapani.pl lub na FB.

Dobrej zabawy!

Konkurs na Miss Plus Size można wesprzeć poprzez stronę patronite.pl

Więcej informacji o poprzednich edycjach:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Konkurs_Miss_Plus_Size

Poprzednie edycje

 

ADMINISTRATOREM TWOICH DANYCH OSOBOWYCH BĘDZIE CORTARY HARTH GARU. DANE BĘDĄ PRZETWARZANE NA PODSTAWIE ART. 6 UST. 1 LIT. A RODO W CELU PRZESYŁANIA CI NEWSLETTERA. DANE BĘDĄ PRZECHOWYWANE W BAZIE ADMINISTRATORA PRZEZ CZAS FUNKCJONOWANIA PORTALU, CHYBA ŻE WCZEŚNIEJ ZREZYGNUJESZ Z TEGO SAMODZIELNIE, CO SPOWODUJE USUNIĘCIE DANYCH Z BAZY. BĘDZIESZ MIEĆ PRAWO DO ŻĄDANIA OD ADMINISTRATORA DOSTĘPU DO SWOICH DANYCH OSOBOWYCH ORAZ DO ICH SPROSTOWANIA, USUNIĘCIA LUB OGRANICZENIA PRZETWARZANIA LUB PRAWO DO WNIESIENIA SPRZECIWU WOBEC PRZETWARZANIA, A TAKŻE PRAWO DO PRZENOSZENIA DANYCH – NA ZASADACH OKREŚLONYCH W ART. 16 – 21 RODO. W KAŻDEJ CHWILI BĘDZIESZ MÓGŁ WYCOFAĆ ZGODĘ NA PRZECHOWYWANIE DANYCH. JEŻELI UZNASZ, ŻE TWOJE DANE SĄ PRZETWARZANE NIEZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA, BĘDZIESZ MÓGŁ WNIEŚĆ SKARGĘ DO ORGANU NADZORCZEGO. PODANIE DANYCH JEST DOBROWOLNE, ALE NIEZBĘDNE DO ZAPISU DO KONKURSU.